O nas

Zavod Delavnica konceptov – pospeševalnica malih projektov, velikih idej – smo neprofitna organizacija, ki jo že več kot 2 leti vodi mlad kolektiv. Skupaj s partnersko organizacijo Združenje SEZAM izvajamo programe in projekte na področju mladinskega dela, okolja in kulture. Primarni aktivnosti Zavoda Delavnica konceptov sta organizacija dogodkov in vodenje kampanj.

Zaradi osebne zgodbe ekipe pri svojih podjetniških začetkih poleg izvajanja programov in projektov nudimo tudi pomoč in podporo posameznikom ali skupinam pri razvoju lastnih podjetniških ter projektnih idej. Pridobljeno znanje in praktične izkušnje želimo deliti ter z njimi vsakomur pomagati pri uresničevanju samostojne profesionalne poti.

Poleg Zavoda Delavnica konceptov v sklopu Društva Konceptov, so.p., delujemo tudi v privatnem sektorju kot socialno podjetje, imenovano Preoblikovalnica.

Ekipa

Andrej Kurent – Direktor Zavoda Delavnica konceptov in predsednik Društva Konceptov so.p.
Področje dela: vodenje organizacije, finance in prodaja
Kontakt: andrej@delavnicakonceptov.si

 

 

 

 

Kira Cerjak
Področje dela: projektna pisarna in finance
Kontakt: kira@delavnicakonceptov.si

 

 

 

 

Maruša Jarc
Področje dela: administracija in prostovoljstvo
Kontakt: marusa@delavnicakonceptov.si

 

 

 

 

Bor Kirn
Področje dela: mreženje in PR
Kontakt: bor@delavnicakonceptov.si

 

 

 

 

Maja Ramšak
Področja dela: marketing in PR
Kontakt: maja@delavnicakonceptov.si

 

 

 

 

Nik Benedik
Področje dela: prodaja in zaposlovanje
Kontakt: nik@delavnicakonceptov.si

 

 

 

 

Samed Babić
Področje dela: vodja proizvodnje v Društvu Konceptov, so.p.
Kontakt: samed@delavnicakonecptov.si